Leden

Aerts Luc

In bezit van: NSU 1000 & NSU Su...
Nr plaat:
E-mail: luc.aerts1@pandora.be
Details

alain.laffut@skynet.be

In bezit van:
Nr plaat:
E-mail: alain.laffut@skynet.be
Details

bergmans

In bezit van:
Nr plaat:
E-mail: j-p.b@skynet.be
Details

Bergmans jpol

In bezit van: 1200c & Ro80
Nr plaat:
E-mail: j-p.b@skynet.be
Details

browaeys marc

In bezit van: prinz 4,1200c ,qu...
Nr plaat: obh692
E-mail: marc.browaeys@gmail.com
Details

Bullynck Arno

In bezit van:
Nr plaat:
E-mail: arno.bullynck@hotmail.com
Details

Buts Leo

In bezit van:
Nr plaat:
E-mail: butsingahem@gmail.com
Details

Cramer Uwe

In bezit van:
Nr plaat:
E-mail: uwe1953@hotmail.com
Details

David Fierens

In bezit van: NSU Quickly F,NSU...
Nr plaat:
E-mail: david.fierens@gmail.com
Details

Depraetere Frederik

In bezit van:
Nr plaat: OCA-306
E-mail: fredjedp@skynet.be
Details

Driezen Wim

In bezit van:
Nr plaat:
E-mail: info@dezandberg.be
Details

HILBERT JACQUES

In bezit van:
Nr plaat:
E-mail: jacqueshilbert@yahoo.fr
Details

Janssen Bruno

In bezit van:
Nr plaat:
E-mail: bruno-janssen@hotmail.com
Details

Joachim Van Bockland

In bezit van: Prinz 4 & TT
Nr plaat:
E-mail: joachim.van.bockland@telenet.be
Details

Lacante Marc

In bezit van: 3 TT
Nr plaat:
E-mail: m.lacante@telenet.be
Details

Louis Michel

In bezit van:
Nr plaat:
E-mail: pierre1louis@live.be
Details

Lurkin André

In bezit van:
Nr plaat:
E-mail: ttjlurkin@hotmail.com
Details

Luyckx Walter

In bezit van: NSU prima D
Nr plaat: 1MGQ260
E-mail: walter.luyckx@pandora.be
Details

mertens andre

In bezit van:
Nr plaat: kii-046
E-mail: andre.mertens@telenet.be
Details

Monnens Gunther

In bezit van:
Nr plaat:
E-mail: gunther.monnens@telenet.be
Details

Pauwels Xavier

In bezit van:
Nr plaat:
E-mail: xavier_pauwels@hotmail.com
Details

Peremans Paul

In bezit van:
Nr plaat: 1-0AH639
E-mail: paul.peremans@koksijde.be
Details

Raes Nico

In bezit van: NSU TT '71
Nr plaat: NSU-TT
E-mail: raes.nico@gmail.com
Details

Raes Thierry

In bezit van:
Nr plaat:
E-mail: thierry.raes@pandora.be
Details

Rooseleir André

In bezit van: Spider
Nr plaat: NSE-082
E-mail: andrerooseleir@hotmail.com
Details

Saelens Wilfried

In bezit van:
Nr plaat:
E-mail: wilfried.saelens@telenet.be
Details

Stoelen Georges

In bezit van: Georges Stoelen
Nr plaat: DHK-487
E-mail: georges.stoelen@pandora.be
Details

Struys Marina

In bezit van:
Nr plaat:
E-mail: mls.yvoir@gmail.com
Details

Van Den Heede Dirk

In bezit van:
Nr plaat:
E-mail: d.vandenheede@skynet.be
Details

Van Loo Patrick

In bezit van: K70 blauw en oranje
Nr plaat: VLI900
E-mail: k70@telenet.be
Details

Vanheste Hans

In bezit van:
Nr plaat:
E-mail: hans@thelord.be
Details

Verstraeten Jasper

In bezit van:
Nr plaat:
E-mail: jasper_verstraeten@hotmail.com
Details

Verstraeten Rudy

In bezit van: NSU TT
Nr plaat: NSU-067
E-mail: rudyverstraeten@skynet.be
Details